Skip to content

Azartiniai žaidimai

♥️ Nori išmokti žaisti azartinius žaidimus, bet nežinai, nuo ko pradėti? Azartinių žaidimų yra labai daug ir įvairių, todėl padėsime tau susipažinti su azartinių žaidimų sąvoka, skirtumais, žaidimo būdais ir kita naudinga informacija.

♥️ Bendrąją prasme azartiniai žaidimai skirstomi į stalo žaidimus, žaidžiamus fiziniuose ir virtualiuose lošimo namuose; loterijas, totalizatorių, lažybas ir pan. Pagrindinis dalykas vienijantis visas šias azartą keliančias veiklas – galimybė žaisti iš realių pinigų ir, žinoma, jų išlošti.

♥️ Privalome paminėti, jog azartinius žaidimus reikia žaisti atsakingai ir, visų pirma, ne dėl noro praturtėti, o dėl šaunaus laisvalaikio. Atminkite, kad ir kaip stengsitės pergudrauti lošimo namus – jie turės pranašumą. Taigi, azartiniai žaidimai –  puiki pramoga, kai norite aštresnių įspūdžių!

Omaha-pokerio-taisyklės

Omaha taisyklės

  • by

Omaha – tai dar viena ir Europoje, ir Šiaurės Amerikoje paplitusi pokerio atmaina. Pastebėsite, kad ji turi nemenkų panašumų su Teksaso pokeriu. Svarbiausi skirtumai –… Read More »Omaha taisyklės

blackjack-taisyklės

Blackjack taisyklės

  • by

Žaidimo pavadinimas Juodasis džekas kilęs iš angliškojo Blackjack, reiškiančio juodąjį valetą. Dažnai dar vadinamas akimi arba 21 (Europoje žinomas prancūziškas pavadinimas vingt-et-un), nors šių žaidimų… Read More »Blackjack taisyklės