Skip to content

Xbox žaidimai

  • by
xbox-zaidimai

Varom pažaist su Xbox’?! Pasinerkite į įspūdingą žaidimų, linksmybių ir nuotykių pasaulį kartu su visiems puikiai žinoma Xbox konsole. Nuo pat debiuto 2001-aisias metais Xbox konsolė keitėsi savo dydžiu, formu ir net spalva, tobulėjo, derinosi prie kiekvieno varotojo poreikių, tobulino žaidimų dizainą, kol užkopė į kompiuterinių žaidimų everestą. 
Dėl visų šių priežasčių, Xbox žaidimai – vieni populiariausių kompiuterinių vaizdo žaidimų.

joystics-vairalazdes

Xbox žaidimas – mylimiausias žaidimas

Ar žinai, kuris Xbox žaidimas pats populiariausias? Paslaptį atskleisime, bet pirma šiek tiek istorijos, kuri ne ką įdomesnė nei patys kompiuteriniai žaidimai. Pirmosios konsolės užuomazgos atsirado dar  1999 metais per kūrėjų interviu su Bil’u Gate’su. Kai pastarasis 2000 metais per vaizdo žaidimų kūrėjų konferenciją pristatė Xbox technologines galimybes, visi buvo nustebinti ir, nepraėjus nei porai metų, pasaulį Xbox konsolė.

Ilgai neužtruko, kol kiekvieno paauglio namuose po Kalėdine eglute atsirasdavo naujas žaidimų kompiuteris su begale naujausių žaidimų. Įdomiausia, jog žaisti buvo galima ir vienam, ir dviem, o turint daugiau vairalazdžių (angl. joystick), net ir 4 draugų ar šeimos kompanijai.

Žaidimų įvairovė atima kvapą – jų sukurta tūkstančiais, todėl kiekvienas tikrai gali surasti savo mėgstamiausią. O štai patys populiariausi 2020 metų Xbox žaidimai yra nuotykių kupinas Call of Duty, senasis gerasis Minecraft, beveik visos Forza Horizon dalys, futbolo mėgėjų Fifa, strateginiai žaidimai Star Wars Jedi: Fallen Order, Doom Eternal ir dar bent 50 kitų!

Xbox 360 žaidimai

2005 metais lapkritį pasirodė naujoji „Microsoft“ kūrėjų išleista Xbox versija – antrasis žaidimų kompiuteris Xbox 360. Teigiama, jog net ir praėjus 15 metų, ši konsolė laikoma pačia sėkmingiausia per visą žaidimų kūrėjų istoriją. Kitaip nei kitos tuo metu išleistos konsolės (PlayStation 3 ir Nintendo Wii), šis Xbox vienintelė ir pirmoji žaidimų konsolė, turėjusi sandbox žanro kompiuterinį žaidimą Minecraft. Šis iki šiol visus populiarumo rekordus mušantis nuotykių žaidimas ženkliai padidino Xbox 360 konsolės pardavimus.

Norint pagerinti žaidimo patirti, per 10 šios konsolės gyvavimo metų buvo išleista ne viena ir ne dvi Xbox 360 versijos, kurios skyrėsi ir dizainu, ir techniniais parametrais. Viena populiaresnių versijų, išleistų 2010 metais, buvo Xbox 360 S, kurioje integruota bevielio interneto funkcija (wi-fi), sutvarkyta aušinimo funkcija. Dėl šių priežasčių konsolė veikė tyliau ir efektyviau. Žinoma, dar buvo pakeistas pabodęs dizainas į spindintį ir traukiantį akį.

Patys populiariausi Xbox 360 žaidimai yra beveik visos Call of Duty dalys (kaipgi be jo), Halo: Reach, lenktynės Grand Theft Auto ketvirta ir penktos dalys, Minecraft ir, žinoma, Kinect Adventures. Pačių įvairiausių kompiuterinių žaidimų, skirtų žaidimų konsolėms, galite įsigyti populiariose internetinėse parduotuvės. Viena jų, siūlanti itin platų strateginių žaidimų asortimentą yra Varlė.lt.

xbox-360-one-zaidimai

Įspūdingieji Xbox One žaidimai

Xbox one žaidimų konsolė – tai populiariosios Xbox 360 tęsinys ir trečioji oficiali „Microsoft“  išleista žaidimų konsolė. Xbox One gali būti susiekta su kinektu (kompiuterinių žaidimų valdymo įrenginiu, kuris fiksuoja žmogaus judesius ir perkelia juos į žaidimą). Taip pat ši konsolė turi Skype, USB jungčių, palaikančių telefono ir planšetės sąsajas, žaidimo transliavimą online. Be to, Xbox One turi įrašymo funkcijas ir dar daug įvairių privalumų, dėl kurių Xbox one žaidimai pavergė kompiuterinių žaidimų gerbėjų širdis. 

Po keleto metų, 2016-aisiais išleista atnaujinta versija Xbox One S. Ši žaidimo konsolė yra mažesnės atminties bei  dyžio ir neturi sąsajos su kinektu. Vis dėlto, atnaujinta versija laikoma bent 10% efetyvesne už originalą, nes turi geresnius ir galingesnius procesorių bei vaizdo plokštes. Dar po metų, 2017-aisias pasirodė Xbox One X – dar spartesnė, populiaresnė, talpesnė ir, žinoma, brangesnė konsolė.

xbox-zaidimas

Kodėl žaidėjai taip myli ir renkasi būtent Xbox one žaidimus? Visų pirma itin puiki grafika ir galimybė pačiam įsilieti į žaidimą, prisijungus su kompiuterinių žaidimų valdymo įrenginiu, žavi kiekvieną žaidėją. Įspūdingni žaidimų siužetai ir jų įvairovė – strateginiai, sportiniai, šokių, veiksmo, loginiai ir daugelis kitų – randa kelią į kiekvieno save gerbiančio game’rio širdis!