Pirmieji minimalistiniai kompiuteriniai žaidimai atsirado XX a. antroje pusėje. Žinoma, šie žaidimai buvai visai paprasti ir nereikalavo daug strateginio mąstymo. Vienas pirmųjų žaidimų – 1958 metais pasirodęs teniso žaidimas. Bėgant metams, žaidimai vis tobulėjo, jais domėjosi labai daug žaidimų gerbėjų, kol XXI a. pradžioje įvyko tikra žaidimų revoliucija ir imti kurti vitualios realybės žaidimai.

Norint žaidimų mėgėjams suteikti kuo didesnį žaidimų patiriamą džiaugsmą kurtos specialios žaidimų konsolės. Tikriausiai pamenate pirmuosius žaidimų konsoles, į kurias statydavosi geltonos kasetės ir žaidimas imdavo veikti! Vėliau atsirado Playstation, Xbox, Nintendo žaidimai, kuriuos iš karto pamilo beveik visų kompiuterinių žaidimų gerbėjai.

Dar daugiau istorijos faktų, senų gerų žaidimų taisyklių, naujųjų žaidimų apžvalgų ir pačių įdomiausių žaidimų paslapčių surasite pas mus!

20
Oct
Varom pažaist su Xbox'?! Pasinerkite į įspūdingą žaidimų, linksmybių ir nuotykių pasaulį kartu su visiems puikiai žinoma Xbox konsole. Nuo pat debiuto 2001-aisias metais Xbox konsolė keitėsi savo dydžiu, formu ir net spalva, tobulėjo, derinosi prie kiekvieno varotojo poreikių, tobulino žaidimų dizainą, kol užkopė į kompiuterinių žaidimų everestą.  Dėl visų šių priežasčių, Xbox žaidimai - vieni populiariausių kompiuterinių vaizdo žaidimų. Xbox žaidimas - mylimiausias žaidimas...
20
Oct
Ar mėgstate žaisti strateginius žaidimus? Jeigu jau skaitote šį tekstą, kompiuteriniai žaidimai tikriausiai bus pati geriausiai jūsų laisvalaikio veikla! Strateginiai žaidimai vieni populiariausių ir dėl pirmosios vietos kovoja tik su veiksmo žaidimais. O kuris žaidimas tau labiausiai patinka? Jeigu dar nežinai, kviečiame susipažinti su strateginių žaidimų istorija ir rūšimis. Gal netikėtai surasi ir savo mėgstamiausią.???? Kas yra strateginis žaidimas? Paprastais žodžiais tariant, strateginis žaidimas yra...