Pačios populiariausios žaidimų konsolės tikriausiai puikiai žinomos visiems. Tai Xbox, Playstation ir Nintendo. Tik ar žinote, kokie šių konsolių skirtumai?

Xbox – „Microsoft“ kūrinys, išleistas 2001 metais. Įdomu, jog Xbox konsolė buvo pirmasis šių kūrėjų žingsnis į žaidimų konsolių rinką, po Windows CE įdiegimo į „Sega“.

Playstation pasirodė anksčiau – 1994 m iš šią konsolę sukūrė „Sony“. Tai viena pirmųjų konsolių, kuri naudojo kompaktinius įrašymo diskus ir atminties kortas. Ši konsolė oficialiai trumpinama − PS, o neoficialiai − PSX arba PS1.

Nintendo galime pavadinti visų konsolių „seneliu“. Ši bendrovė sukurta Japonijoje dar 1889 metais ir iš pradžių vertėsi visai kitais verslais. Tk 1971 metais pasirodė pirmieji į šiuolaikinius kompiuterinius žaidimus panašūs kūriniai.

Kurie šių konsolių žaidimai patys seniausi, populiariausi ir įdomiausi? Neabejokite, įdomiais faktais tikrai pasidalinsime!

20
Oct
Varom pažaist su Xbox'?! Pasinerkite į įspūdingą žaidimų, linksmybių ir nuotykių pasaulį kartu su visiems puikiai žinoma Xbox konsole. Nuo pat debiuto 2001-aisias metais Xbox konsolė keitėsi savo dydžiu, formu ir net spalva, tobulėjo, derinosi prie kiekvieno varotojo poreikių, tobulino žaidimų dizainą, kol užkopė į kompiuterinių žaidimų everestą.  Dėl visų šių priežasčių, Xbox žaidimai - vieni populiariausių kompiuterinių vaizdo žaidimų. Xbox žaidimas - mylimiausias žaidimas...